Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Care assistant Live-In for England / UK

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ZERO COMISION MEDIERE SI ZERO TARIF INSCRIERE !!! APLICA ACUM!!

Doamne și domnișoare . 18 ani împliniți. Limita de vârsta, 60 ani.
Engleza avansat
Cu forta fizica pentru desfasurarea responsabilitatilor zilnice.
Cu sau fara experienta in acest domeniu, dar cu o atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Care assistant Elderly Live-In for England/UK Infirmiera Interna pentru persoana varstnica
Responsabilitatile zilnice consta in:
- Gatit
- Curatenie
- Ridicarea persoanei varstnice
- Imbaierea pacientului
- Imbracarea
- Medicatie
- Cumparaturi
- Companie
Responsabilitatile enumerate depind de starea de sanatate a pacientului.
Beneficiile oferite de catre compania angajatoare:
- 12 luni contract de munca
- Uniforma gratuita
- Program flexibil
- Concediu 20 de zile/an
- gazduire pe perioada training-ului (o saptamana) intr-un hotel,cu trei mese incluse.Costul sederii fiind suportat de catre compania angajatoare.
Toate cheltuielie vor fi suportate de catre client/pacient.Exceptand costul biletului de avion catre Anglia.
In prima saptamana, se ofera trainig/curs preparator.La incheierea acestui curs se obtine diploma/certificat de Care Assistant.
Salariul este intre 395/saptamana pentru candidatul fara experienta pana la 500/saptamana pentru candidatul cu experienta.

4 Care Recruitment recruit care assistants, support workers, nurses and managers for UK care companies.

At 4 CARE RECRUITMENT we live and breathe all things healthcare recruitment. Its our passion, the whole team enjoy their work with a belief that if a job is worth doing, its worth doing well.

We’re extremely understanding, because we know how difficult providing care services for vulnerable adults and children across the full range of patient conditions can be. As an equal opportunities employer, you can be sure that we’ll always act responsibly, compliantly, fairly, and judge each and every one of our wonderful candidates on their merits alone.

Expirat

Care assistant Live-In for England / UK  -  4 Care Recruitment