Gratis

Cameriste si Receptioneri

ALEXIS LUXURY SOUTH S.R.L.
15 poziții

Candidatul Ideal

Poziție disponibilă: Camerista / Personal curatenie
Responsabilități:
Curățarea și întreținerea zilnică a camerelor conform standardelor resortului
Schimbarea lenjeriei de pat și a prosoapelor
Asigurarea unui mediu curat și plăcut pentru oaspeți
Raportarea oricăror defecțiuni sau probleme în camere

Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul hotelier sau experiență similară reprezintă un avantaj
Abilități excelente de comunicare și relaționare
Atitudine pozitivă și orientată către servicii
Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta programul de lucru

Descrierea jobului

Poziție disponibilă: Receptioner / Receptionera

Primirea oaspeților și efectuarea check-in-ului și check-out-ului conform standardelor resortului
Gestionarea rezervărilor și a sistemului de operare Pynbooking
Oferirea informațiilor necesare oaspeților cu privire la facilitățile resortului și la atracțiile din zonă
Soluționarea promptă a cererilor și a plângerilor oaspeților
Asigurarea respectării standardelor de securitate și a reglementărilor resortului

Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul hotelier, în special în operațiunile de recepție
Cunoașterea ssistemului de operare Pynbooking
Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona sarcini multiple
Limba engleză reprezintă un avantaj

Building Stefan Hotels sunt în căutarea unei persoane dinamice și bine organizate pentru a se alătura echipei noastre profesioniste. Candidații ideali ar trebui să fie orientați către servicii, atenți la detalii și capabili să gestioneze situații variate într-un mediu dinamic.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 28 Febr. 2024 Expiră 29 Mart. 2024