Gratis

CAMERISTA

ROMSIZ SRL

Candidatul Ideal

Camerista hotel / Personal curatenie
Suntem in cautarea unei cameriste,persoana responsabila,dinamica,punctuala,serioasa si cu spirit de echipa.
Candidatul ideal ar trebui sa fie familiarizat cu activitatile legate de ordine,curatenie,pastrarea unui mediu ambiental placut si orientat catre nevoile clientului.

Descrierea jobului

Resposabilitatile principale ale acestui post includ curatarea spatiilor de cazare si a spatiilor comune din cadrul pensiunii,raportarea catre supervizor cu privire la orice daune,deficiente sau pagube cauzate de oaspeti.
Comunicarea si relationarea cu departamentul receptie este obligatorie.
Disponibilitate de a lucra si in weekend pe durata sezonului estival.

Pentru mai multe detalii,nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon 0721237504.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024