Publicat 19 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Camerista hotel

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Corectitudine in relatiile cu oamenii
• Calm, responsabil, organizat, comunicativ, spirit gospodaresc
• Indemanare in utilizarea materialelor si utilajelor din dotare
• Spirit de echipa
• Responsabilitate fata de activitatea prestata

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Se asigura ca toate camerele de oaspeti sunt curatate adecvat, intretinute si cu toate cele necesare.
• Se asigura ca toate zonele comune sunt curatate adecvat, aerisite, sterse de praf si intretinute corespunzator

Beneficii:
-Mediu de lucru placut si corect

Situat la 500 de metri de Piaţa Sfatului din centrul vechi al Braşovului, Hotelul Armatti oferă camere elegante cu sistem de răcire, facilităţi gratuite de fitness şi un bar. Recepţia este deschisă nonstop, iar accesul la internet WiFi este gratuit în toate zonele.

Expirat
Camerista hotel  -  PROFIMAX INVEST SA