Gratis

Camerista hotel Hilton Garden Inn

Hilton Garden Inn Bucharest Old Town
2 poziții

Candidatul Ideal

- experienta in activitati de curatenie in hotel reprezinta avantaj
​- calificarea de Camerista reprezinta avantaj
​- responsabilitate pentru munca prestata
​- atentie la detalii
​​- seriozitate

Descrierea jobului

- Efectueaza serviciul de curatenie in camere si in celelalte spatii ale hotelului

Hilton Garden Inn™ asigură un mediu care vă permite să descoperiţi şi să rămâneţi conectat atunci când călătoriţi. Furnizăm servicii premiate, spaţii de socializare primitoare şi dotări utile la un preţ excelent. Oferim un restaurant cu servicii complete, cu mic dejun, prânz şi cină preparate la comandă, room service seara, un bar complet în care să vă relaxaţi la sfârşitul zilei, centre de fitness şi un centru de business deschis 24 de ore din 24, 7 zile din 7, cu Wi-Fi gratuit. În plus, promitem să facem tot posibilul pentru a ne asigura că sunteţi mulţumit, în caz contrar, vă vom returna banii. Puteţi conta pe noi. GUARANTEED™.

Publicat 17 Mart. 2024 Reactualizat 17 Mart. 2024 Expiră 16 Apr. 2024