Publicat 17 Iul 2008 | Reactualizat 14 Aug 2008 | Expiră 17 Aug 2008

Call Center Operator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/student
- experienta in relatiile cu clientii reprezinta un avantaj
- cunostinte medii de limba engleza
- rapiditate in operare PC
- abilitati de comunicare
- orientare catre client
- capacitate de concentrare a atentiei
- capacitate de a lucra in echipa
- rezistenta la stres
- disponibilitate pentru program FT sau PT, in ture de zi

Descrierea jobului

- efectueaza telefonic, programari si reprogramari, pentru cele trei centre medicale Medicover din Bucuresti
- ofera pacientilor suportul informational necesar
- ajuta la rezolvarea problemelor ridicate de clienti/pacienti, oferind solutii corespunzatoare
- noteaza si transmite mesajele receptionate

Medicover este o companie suedeză de asistenţă medicală ce s-a detaşat pe piaţa serviciilor medicale private prin modalitatea unică de management al stării de sănătate a abonaţilor săi pe baza sistemului “medic personal” şi a prevenirii bolilor grave prin controale periodice.

n Romnia, Medicover deţine 22 centre medicale proprii: 4 in Bucureşti, cate unul in Cluj, Constanţa, Iaşi, Focşani şi Timişoara si 13 la sediul unor companii client şi, de asemenea, 55 clinici medicale afiliate la nivel naţional, menţinnd starea de sănătate a peste 61.000 de abonaţi, urmand ca pana in toamna sa ne extindem cu doua noi centre medicale.

Indiferent de profesie, de zona n care urmează să-şi desfăşoare activitatea sau de locul pe care l ocupă n structura organizaţională, candidatul ideal are abilitaţi şi cunoştinţe specifice poziţiei pentru care aplică, este pasionat de calitate, are o atitudine proactivă, se adaptează sau chiar provoacă şi susţine schimbarea, este o persoana integra, cştignd ncrederea celor din jur, are capacitatea de a lucra şi de a-i mobiliza pe ceilalţi să lucreze n echipă.

Informaţii suplimentare referitoare la Medicover puteţi găsi la www.medicover.ro.

Expirat
Call Center Operator  -  Medicover

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles