Publicat 05 Aug 2019 | Reactualizat 25 Aug 2019 | Expiră 04 Sep 2019

CALL CENTER OPERATOR

3 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana cu DEBIT VERBAL foarte ridicat in limba engleza, foarte calma, puternica psihic, rezistenta la stress, doritoare sa invete la nivel maximal totul in materie de "Customer Booking&Support Call-Center", o persoana cu abilitati de a citi in spatele cuvintelor, o persoana care i-i pasa de compania la care lucreaza, o persoana care doreste sa faca bani mai multi, o persoana care simte la telefon ce se petrece de fapt de partea cealalta a receptorului, o persoana fidela si onesta, o persoana care i-si doreste sa avanseze in cariera si in viata, o persoana care si-ar dori sa se simta ca in familie la locul de munca, o persoana mereu optimista ce crede ca doar "THE SKY IS THE LIMIT"

Descrierea jobului

Descriere job:
Se respunde la telefon in limba engleza pentru clienti britanici sau aflati pe teritoriu Britanic care doresc serviciile noastre de deblocari usi in regim de urgenta si schimbari de iale si apoi se face book-ing la job.
Se trimite job-ul book-uit la inginerii din zonele de lucru din Marea Britanie, iar la final de job cand inginerul trimite job-ul inapoi la Call-Center se completeaza jobul inchis cu detaliile de inchidere pe un Drive.
Se discuta detalii suplimentare cu inginerii si clientii daca este nevoie.
Se discuta cu responsabilul Call-Center-ului" daca este nevoie.
Se ofera:
Program 8 ore + 1 ora pauza
Se lucreaza astfel:
Luni 9am-18pm
Marti 4pm- 1am
Miercuri LIBER
Joi 9am-18pm
Vineri 4pm- 1am
Sambata LIBER
Duminica 9am-18pm
Luni 4pm- 1am
Marti LIBER
S.A.M.D..........
Remuneratia sau Salariul NET incepe cu 3500 Ron/Luna.
Remuneratia pentru transport incepand cu 200 Ron /Luna
Se ofera apa, sucuri, mancare la discretie in bucataria complet utilata a Call Center-ului.
Stat de plata Britanic recunoscut de Banca Transilvania si Statul Roman.
Insurance Number (drept de munca Britanic si drept de resedinta in Londra) + bilet de avion dus-intors Bucuresti-Londra pentru a realiza acest drept + cazare in Londra pe toata perioada sederii incluzand si zile de weekend.
Bonus saptamanal doar pt cel mai bun, incepand cu 200 Ron Net, in functie de nivelul de incasari al inginerilor din teritoriu.
Curs intens de specialitate.
Contract de munca fara termen de expirare.

ITCC LOCKSMITHS este o companie Britanica de servicii de securitate LOCKSMITHS, aflata in primele 5 din Marea Britanie incepand cu anul 2011.
Suntem specializati in deblocari usi in regim de urgenta si schimbari de iale la alegerea clientului.
Suntem foarte seriosi si foarte prompti cu clientii nostri astfel incat reputatia nostra sa creasca.
Folosim doar ingineri specializati, fara cazier si abili in a rezolva tactic, orice moft in materie de iale a clientilor nostri.
Folosim doar operatori Call-Center foarte abili in a rezolva orice situatie extrema la nivel de Client/Inginer.

CALL CENTER OPERATOR  -  ITCC LOCKSMITHS LTD

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles