Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 04 Feb 2019

Buyer

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Cunoștințe operare PC
Foarte bune cunostiinte de limba engleza
Persoană dinamică, cu abilităţi de planificare şi organizare
Abilităţi de comunicare şi negociere
Capacitate de a utiliza informaţii numerice si efectuarea calculelor mai complexe

Descrierea jobului

Clarifică toate comenzile de achiziţii venite din partea departamentului de Vanzari
Întocmeşte şi analizează cererile de ofertă.
Ţine evidenţa furnizorilor agreaţi şi verifică solvabilitatea acestora.
Urmăreşte derularea corectă a contractelor încheiate
Întocmeşte periodic rapoarte de achiziţii
Intocmeste corespondenta in limba engleza cu furnizorii externi

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Buyer  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles