Gratis

Buyer ( Achizitor) / Product Manager HVAC

ECOVENT EXPERT S.R.L.

Candidatul Ideal

*Atenție! CV-ul tău va fi luat în considerare doar dacă răspunzi la cele 3 întrebări de la final. Ne dorim doar colegi responsabili!
Dacă ești o persoană ordonată, atentă la detalii, dornică să se dezvolte în permanență și să confere calitate tuturor activităților în care se implică, atunci esti profilul pe care îl căutăm.

Descrierea jobului

CUM O SA FIE SĂ LUCREZI ca Buyer/Product Manager HVAC în echipa noastră? Vei fi o persoana foarte importanta in companie fiindca vei fi responsabil de dezvoltarea și menținerea relației comerciale și tehnice cu furnizorii companiei. Vei colabora indeaproape cu Furnizorii, Echipa de Vânzări, Departamentul de Marketing și Directorul Tehnic.

CUM NE IMAGINĂM CĂ EȘTI?
Educație: Studii superioare tehnice, de preferat UTCB - Instalații (sau experiență în achiziții de produse tehnice).
Experiență minim 2 ani în Product Management.
Cunoștințe bune PC și Microsoft Office.
Permis auto categoria B.
Disponibilitate la deplasări - 30% din timpul de lucru.
Limba engleză - nivel mediu/avansat, obligatoriu.

ABILITĂȚI PE CARE LE CĂUTĂM LA VIITORUL NOSTRU COLEG:
Persoană proactivă, cu atitudine pozitivă.
Abilități de planificare și organizare.
Abilități de identificare a soluțiilor tehnice și a furnizorilor potriviți.
Abilități excelente de comunicare.
Atenție la detalii.
Gestionarea mai multor proiecte simultan.

CU CE TE VEI OCUPA:
Vei menține și dezvolta relația cu furnizorii interni și externi ai companiei.
Vei identifica cele mai potrivite soluții pentru proiectele speciale și vei dezvolta gama de produse și de furnizori.
Vei comunica eficient cu echipele interne și cu furnizorii externi, inclusiv cu echipele de marketing, tehnic etc. pentru a asigura o dezvoltare optimă a gamei de produse.
Vei monitoriza performanța produselor din portofoliul companiei și vei identifica noi oportunități.
Vei participa la târguri naționale și internaționale în vederea găsirii de noi furnizori și întăririi relației cu furnizorii existenți.
Vei prioritiza cerințele de dezvoltare bazându-te pe analiza impactului pe piață și feedbackul clienților.
Vei folosi analizele de date si vei gestiona ciclul de viață al produselor, implementând îmbunătățiri necesare pentru a maximiza satisfacția clienților.
Vei superviza lansările de noi produse sau actualizări, asigurându-te că sunt realizate la timp și conform specificațiilor.

ȚI-AM PREGĂTIT ACESTE BENEFICII:
Posibilități de avansare, în funcție de gradul de implicare și de rezultate realizate.
Mediu de lucru plăcut, profesionist și motivant.
Tichete de masă 40 Ron/zi.
Abonament medical clinica privata
Abonament Bookster
Traininguri și cursuri de specializare plătite de companie.APLICĂ ACUM Dacă simți că acest job ți se potrivește aplică acum și răspunde la cele 3 întrebări! Dacă simți însă că acest job nu este pentru tine, atunci te rog să nu aplici.

ECOVENT EXPERT este Reprezentanta oficială în România a Sistemelor de Ventilație cu Recuperare de Căldură PRANA precum și altor producători de soluții și accesorii din domeniul ventilației.
ECOVENT DISTRIBUTION este Reprezentanta oficială în România a Brandurilor LEVOIT, Dantherm, Ensy, Helty, Olimpia Splendid precum și altor producători de soluții și accesorii din domeniul ventilației.
ECOVENT INSTAL este divizia de proiectare si montaj a solutiilor de ventilatie promovate de ECOVENT.

O companie în plină creștere, cu multe oportunități de dezvoltare și promovare, care se ghidează după valori și care pune mult accent pe evoluția personală a fiecărui angajat.

Dacă ești o persoană proactivă, veselă și dornică să învețe multe lucruri noi. Atunci hai în echipa noastră tânăra și ambițioasă, care dorește să aducă aer proaspăt și curat în casele tuturor oamenilor!

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024