Gratis

Business Travel Planner with Spanish and English

Congress Bookers SRL

Candidatul Ideal

Cautam un Business Travel Planner pentru a se alătura echipei noastre.
Suntem profesionisti, stabili, lucram cu clienti internationali si dorim calitate si seriozitate.
Fluctuatia minima de personal ne recomanda ca pe un bun angajator.
Echipa este unita, dar deschisa sa primeasca oameni noi, cu care sa impartasim din experienta noastra.

Cerinte:
-Limbi straine: Spaniola – nivel minin B2, Engleza – nivel minim B1;
-Experiență de minim 1 an de preferat ca Agent de Turism;
-Cunostinte temeinice operare MSOffice: Word, Excel, Outlook; GoogleSheets;
-Usurinta in utilizarea motoarelor de cautare si a soft-urilor de tip back-office (facturare, raportare etc.);
-Disponibilitate pentru deplasari;

Descrierea jobului

- gestionarea contractelor incheiate cu partenerii externi, pentru anumite destinatii;
- prelucrarea ofertelor si introducerea in sistemul de rezervari;
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀verificarea si gestionarea rezervarilor;
- suport pentru echipa de operations.

Beneficii:
- Siguranta unui venit fix lunar;
- Posibilitatea de a participa la cursuri de pregatire profesionala si training intensiv la locul de munca;
- Posibilitatea de a merge in infotripuri in strainatate;
- Vacante cu tarife reduse pentru angajati;

Program de lucru: luni – vineri 10h00-18h00.

A professional tour operator specialized in providing accommodation and arranging land services for Medical Congresses groups of any size.

Congress Bookers is an experienced team that is dedicated to make your event a success. Adding up more than 30 years of experience in the Travel, Conference and Congress markets, our professional team will be there for you all along the way. All of our multilingual staff are experienced and very well trained and await your requests 24/7 company has been shaped on one purpose only, to make every customer, a returning customer.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024