Publicat 01 Apr 2019 | Expiră 02 Mai 2019

Business Telesales Representativ

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Să fie happy și cu un aspect plăcut;
- Să aibă abilități foarte bune de comunicare,dezvoltare și relaționare inter-umană;
- Să aibă studii superioare terminate sau în an terminal;
- Capacitate de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp;
- Capacitate bună de organizare a activității și ordonare a locului de muncă;
- Perseverență, gândire practică, orientată spre rezultate și eficiență;
- Atentă la detalii și ambițioasă;
- Cooperantă , adaptabilă la muncă în echipă, discretă, diplomată și respectuoasă;
- Capacitatea de a-și planifica singură munca/activitatea;
- Cunoștințe IT (MSOffice, MSOutlok; Excel) de nivel ridicat;
- Cunoștințe de limba engleză: la nivel conversațional și scris.

Descrierea jobului

-contactează telefonic potențialii clienți într-o manieră profesionistă
-negociaza contractele pentru servicii si produse din portofoliul Telekom
-oferă răspunsuri profesioniste si gaseste solutii avantajoase pentru clienti si colegi
-se implică activ în rezolvarea problemelor semnalate
-atinge lunar targetul
-identifica noi clienți și oportunități de creștere a business-ului
-oferă consultanță de specialitate clienților din portofoliu

Beneficii oferite:
Salar fix,
Comision din vanzari,
Bonuri de masa,
Asigurare medicala si de accident
PC, telefon, atmosferă plăcută de lucru;
Posibilitate de dezvoltare în carieră;
Climat organizațional dinamic;
Se oferă oportunitatea de învăţare asistată;

Integrated Mobile Communications este partener Telekom Romania pe segmentul business.
Suntem un grup de tineri care ne dorim performanta in ceea ce facem. Ne dorim să funcționam ca un întreg, prin adoptarea unui cod comportamental comun.
Credem în ”puterea exemplului personal” ca modalitate de transmitere a valorilor noastre și tocmai de aceea fiecare este responsabil de transmiterea lor, atât în interiorul companiei, cât și în afara ei.
Credem ca dezvoltarea continua este cea care poate aduce rezultate, de aceea trainingurile si cursurile sunt parte a activitatii noastre.
Cultura organizațională reprezintă pentru noi, Happy Group, un sistem de orientare unificator, exprimat prin valorile în care credem, atitudinile pe care le adoptăm și normele care ne ghidează comportamentul.
”Oamenii dau valoare unei companii!”

Expirat
Business Telesales Representativ  -  Integrated Mobile Communications