check_circle

Job verificat

|Publicat 15 Apr 2019 | Reactualizat 26 Apr 2019 | Expiră 15 Mai 2019

Business Sales Advisor - Arsis Vodafone

5 posturi

Candidatul ideal

ARSIS, partener Vodafone cauta Business Sales Advisor pentru orasele Timisoara si Pitesti.

Esti o persoana plina de energie, inteligenta si motivata?
Vrei sa inveti despre o industrie noua?
Vrei sa ajungi unul dintre cei mai buni consultatnti de vanzari de servicii de telecomunicatii si sa ai parte de cele mai bune traininguri?

Candidatul ideal:

  • Personalitate deschisa si comunicativa;
  • Bune abilitati de negociere si comunicare;
  • Empatic, inteligent;
  • Bune abilitati de persuasiune;
  • Orientare catre client si rezultate;
  • Proactivitate, automotivare si ambitie;
  • Pasionat de noutati din tehnologie si dorinta de a invata permanent lucruri noi;
  • Permis de conducere (cat B) – reprezinta un avantaj;
  • Experienta pe o pozitie similara, in vanzari directe (firme), reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:

  • Identifica nevoile clientilor persoane juridice si propune solutii optime;
  • Prospecteaza piata in vederea identificarii noilor clienti;
  • Promoveaza si vinde solutii de telecomunicatii Vodafone catre clientii persoane juridice (firme);
  • Dezvolta vanzarile pe zona arondata prin identificarea si atragerea de noi clienti;
  • Mentine relatia cu clientii existenti;
  • Construieste relatii puternice cu clientii in vederea vanzarii produselor si a cresterii satisfactiei clientului;
  • Monitorizeaza activitatea competitiei si tendintele pietei, se asigura ca solutiile de afaceri oferite clientilor sunt potrivite conditiilor de piata si obiectivelor companiei prin abordare de vanzare consultativa si proactiva;
  • Se asigura in permanenta ca stie si intelege nevoile de comunicatii si de afaceri ale clientilor;
  • Actioneaza ca ambassador al imaginii Vodafone si ofera cea mai buna experienta la locul de munca;
  • Indeplineste obiectivele de vanzari si de calitate a serviciilor;
  • Contribuie la succesul echipei prin gasirea unor solutii inedite la situatiie aparute.

Pachet de beneficii:
  • Salarizare foarte competitiva: salariu fix + bonusuri si comisioane din vanzari + premii la diferite concursuri.
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in vanzari: training-uri profesioniste in tehnici de vanzare, negociere, produse si servicii de telecomunicatii;
  • Oportunitati reale de dezvoltare si evolutie profesionala;
  • Mediu de lucru intr-un colectiv tanar si dinamic;
  • Laptop si telefon.

Arsis Trading SRL (compania), în calitate de operator, prelucrează datele tale cu caracter personal în scopul selectării și recrutării pentru posturile vacante ale companiei. Conform legislației în vigoare, beneficiezi de următoarele drepturi: acces, rectificare, ștergere, restricționare a prelucrării, portabilitatea datelor, opoziție, de a nu fi supus unor decizii automatizate, de a te adresa autorității de supraveghere. Pentru mai multe detalii privind prelucrarea datelor tale, te invităm să accesezi politica noastră de confidențialitate.
Prin trimiterea CV-ului și aplicarea la unul din posturile companiei confirmi că ai citit politica noastră de confidențialitate.

In cei 18 ani de parteneriat cu Vodafone am crescut constant si sanatos, iar astazi interactionam cu aproximativ 250.000 clienti pe luna in peste 160 de magazine in tara cu ajutorul a 500 de colegi. Asa cum spuneam si la inceput vom investi in continuare pentru a fi partenerul preferat de servicii de telecomunicatii din Romania.

Business Sales Advisor - Arsis Vodafone  -  SC Arsis Trading SRL