Business Development

BRIO GROUP SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • abilitati de coordonare si leadership - minim 2 ani
  • experienta pe un post similiar constituie avantaj, dar nu este obligatorie
  • persoana proactiva, cu initiativa, cu abilitati de organizare si comunicare
  • persoana orientata catre rezultate si focusata pe obiective
  • experienta in recrutarea si instruirea personalului din subordine
  • cunostinte operare PC (Microsoft Office, Internet, Outlook)
  • disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

  • raspunde de recrutarea de personal din punctele noi de lucru si de coordonarea si instruirea noilor angajati
  • coordoneaza, implementeaza si verifica respectarea procedurilor in punctele noi de lucru: gestionarea fluxul financiar si documentele punctului de lucru
  • răspunde de asigurarea funcționalității proceselor de: aprovizionare, gestiune mărfuri și prefabricate, prelucrare prefabricate, vânzare pana la predarea punctului catre Managerul de vanzari
  • acorda suport/asistenta personalului inainte si dupa deschiderea unitatii
  • responsabil de atingerea obiectivelor de vanzari in prima luna de la deschiderea punctului
  • acorda suport si evalueaza punctele vechi care nu performeaza conform asteptarilor
  • colaborează cu ceilalți manageri din cadrul organizației în vederea emiterii, implementării și actualizării, ori de câte ori este cazul, a procedurilor de lucru la nivel interdepartamental

Beneficii:
  • salariu motivant, bonusuri de performanta
  • tichete de masa
  • posibilitati de avansare si dezvoltare
  • laptop si telefon de serviciu
  • masina de serviciu
  • un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare

Brio GROUP este o companie înființată în anul 2006 ce are ca obiect de activitate producerea și comercializarea produselor alimentare. Gama de produse face parte din categoria panificație, producem și comercializăm covrigi, specialități de patiserie, pizza și sandwich-uri, în puncte proprii.

Brio GROUP - 15 ani de inovare, pasiune și implementare alături de peste 500 de angajați. Suntem prezenți cu peste 40 puncte de lucru în orașe precum: Iași, Botoșani, Piatra Neamț, Vaslui, Bârlad, Roman, Bacău și Brașov. Am ajuns astăzi aici datorită celor 650 000 de clienți mulțumiți zi de zi!

Toate acestea nu le-am putea realiza fără un set de valori în care credem și pe care le aplicăm cu statornicie în tot ceea ce facem: ne gândim la experiența finală a consumatorilor, avem grijă de oamenii din echipa PETRU, suntem integri, ne implicăm în viața comunității, suntem fideli tradiției și în același timp deschiși noutății.
Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos