Publicat 13 Apr 2021 | Reactualizat 11 Mai 2021 | Expiră 13 Mai 2021

Business Developer

2 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 2 ani experiență în Vanzari

Candidatul ideal

Te potrivesti daca:

  • Te pricecpi foarte bine la a da telefoane la clienti
  • Ai o determinare extrem de mare si o concentrare fenomenala pe a obtine rezultate
  • Te grabesti sa atingi si sa depasesti obiectivele de business
  • Ai o etica de munca extraordinara
  • Cuvantul tau este extrem de important pentru tine si faci tot posibilul sa te tii de promisiuni
  • Iubesti sa vinzi sericii educationale si sa creezi medii de lucru mai bune
  • Esti obisnuit(a) sa vinzi produse high-end si sa negociezi contracte mari

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Hunting: Identificare si abordare clienti atat prin telefon, cat si in meeting-uri online
  • Facilitare Meeting-uri Strategice: Lucru cu Directoare Digitale pentru a intra in discutii cu potentiali clienti si a deveni un "trusted advisor"
  • Dezvoltare de Propuneri: Lucrul cu echipa de propuneri pentru a dimensiona si a finaliza ofertele

Abilitati Cerute:
  • Intre 3 si 5 ani de Vanzare Consultatia de succes si experienta documentata in vanzari
  • Pasionat(a) de Tehnologie
  • Abilitati excelente de comunicare (verbala si scrisa)
  • Abilitati de ascultare activa
  • Atentie la detalii si organizare buna
  • Abilitatea de a lucra independent
  • Engleza Nivel Business

In AXP Academy ne dorim sa facem lumea mai buna prin educatie digitala. Suntem la inceput de drum, insa asta nu ne opreste sa fim ambitiosi.

Suntem optimisti, determinati si cu o incredere fenomenala in abilitatile noastre!

Activam in domeniul IT (din 2016), in zona de training si consultanta Agile! Ne marim in permanenta ehipa si suntem mereu in cautarea colegilor exceptionali!

Oferim o varietate de Training-uri in IT atat publice, cat si private.

Daca vrei sa ne auzim da-ne un email la: office@axpacademy.com

Ce oferim:

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonusuri exceptionale
  • Actiuni in companie, in functie de rezultate
  • Munca bazata pe rezultate clare
  • Ne bazam pe rezultate, deci iti poti seta orele de munca dupa cum doresti
  • Laptop si telefon de munca
  • Zona: Romania

Business Developer  -  AXP Academy

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles