Gratis

Business developer Transport/Logistica

Trans Argo Logistics Srl

Candidatul Ideal

- minim 1 an experienta pe un post similar;
- bune abilitati de vanzare, negociere si comunicare;
- disponibilitate pentru deplasari;
- dorinta de colaborare pe termen lung;
- cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala (engleza/italiana/germana);

Descrierea jobului

- identificarea potentialilor clienti si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- gestionarea vanzarilor, urmarind constant atat cresterea volumului acestora cat si satisfactia clientului;
- vizitarea clientilor periodic in scopul mentinerii bunei relatii cu acestia;
- implementarea politicii de vanzari cu urmarirea lunara a atingerii targetului de vanzari si realizare a obiectivelor;
- monitorizarea pietei si a concurentei;

Beneficii :
- salarizare atractiva (salariu fix + procent + bonusuri in functie de performante);
- masina, laptop, telefon;

Trans Argo Logistics este o companie cu capital integral romanesc avand ca obiecte de activitate: transportul rutier de marfuri intern si international, servicii de logistica, depozitare, transport agabaritic, feroviar, maritim si aerian.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 21 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024