Publicat 23 Sep 2020 | Reactualizat 30 Sep 2020 | Expiră 01 Oct 2020

Business Developer - PROIECTE REZIDENTIALE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniul imobiliar sau vanzari este un avantaj pentru candidat.
Persoana dinamica, sociabila si motivata.
Abilitati de negociere, comunicare.
Spirit de echipa cu atingerea obiectivelor individuale.
Forta de munca si rezistenta la stres.
Capacitate de valorificare a oportunitatilor de vanzare.
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de noi oportunitati de dezvoltare
Identificarea proiectelor de interes din zonele vizate, verificarea periodica a aparitiei de noi proiecte
Extinderea portofoliului de proiecte din portofoliu
Negocierea conditiilor si a termenilor de colaborare si reprezentare dintre companie si beneficiarii proiectelor
Mentinerea si dezvoltarea unei bune relatii profesionale cu dezvoltatorii.

Beneficii:
Lucrul intr-o echipa cu experienta in Real Estate.
Sansa de a activa in ce mai dinamica piata de vanzari din Bucuresti.
Posibilitatea formarii unei cariere in Real Estate.
Parte fixa + comision.

Vanzari Dezvoltator este una dintre putinele agentii imobiliare din Bucuresti care a stiut de-a lungul anilor sa ofere tuturor exact ceea ce aveau nevoie, indiferent ca a fost vorba despre un proprietar al unui apartament care isi dorea sa vanda locuinta sau daca a fost vorba de o familie aflata in cautarea caminului perfect.

Ne-am infiintat in anul 2003 si am trecut peste asa-zisa perioada de criza economica fara sa fim nevoiti sa facem niciun fel de compromisuri. Mai mult de atat, pentru a veni in intampinarea tuturor clientilor nostri, ne-am extins de la apartamente si case vechi catre imobile situate in ansambluri rezidentiale noi.

Expirat
Business Developer - PROIECTE REZIDENTIALE  -  vanzaridezvoltator.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles