Gratis

Business developer & backup agent vanzari

SC AREON IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Excelente abilități de comunicare și putere de convingere;
Experiență în vânzări
Inițiativă, atenție la detalii, capacitate de rezolvare a problemelor;
Abilități de lucru în echipă;
Permis conducere categoria B (fără incidente);
Studii medii (cu diplomă de Bacalaureat)/superioare;
Disponibilitate pentru activitate de teren, deplasari
Perseverent

Descrierea jobului

Responsabilitati :
Sa promoveze si sa vanda produsele in numele companiei
Sa dezvolte colaborari noi pe zona geografica arondata
Sa gestioneze clientii existenti si potențiali
Sa incaseze soldurile din piata conform termenelor stabilite
Sa inlocuiasca provizoriu colegii agenti de vanzari pe anumite perioade

Se ofera salariu fix + comision + masina + telefon + tableta.
Se lucreaza in sistemul pre-sales, astfel agentul nu gestioneaza stocul de marfa.

SC Areon Impex SRL este sucursala in România a producătorului de odorizante "Areon", Corporatia Balev LTD din Bulgaria.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024