Gratis

Agent Vanzari

STRONG Machinery S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne dorim un coleg:
- Cu spirit de echipă;
- Serios;
- Pozitiv;
- Sociabil;
- Ambițios;
- Cu experiență în vânzări ( de preferat în domeniul agricol )
- Cunoștințele tehnice în domeniul utilajelor agricole constituie un avantaj;
- Cunoștințe operare PC - ( EXCEL - WORD )

Descrierea jobului

Job de teren ce implică:
- Prospectarea zonei alocate;
- Identificarea de potențiali clienți;
- Ofertare, negociere, contractare, urmărire livrare;
- Închiderea vânzărilor prin întocmirea documentelor aferente.

Se oferă parte salarială atractivă fixă + comision din vânzări ( în funcție de realizări )
Mașină de serviciu
Telefon
Laptop

Intrat pe piața agricolă începând cu anul 2018, STRONG Machinery a investit până în prezent în dezvoltarea activității : înființarea echipei de vânzări și a echipei de service, achiziționarea de utilaje în stoc și amenajarea parcului expozițional situat pe Calea București, nr. 40, loc. Păltinișu, jud. Ialomița, instruirea permanentă la producători a celor două echipe, creșterea și diversificarea partenerilor.

Reprezentăm pe piața din România mari producători din Ucraina, Turcia, Polonia.

Producătorii cu care colaborăm au fost atent selectați pentru a răspunde nevoilor fermierilor și climatului din țara noastră. Unii dintre ei sunt prezenți de ani buni pe piața din România, alții sunt la prima colaborare.

www.strongmachinery.ro

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024