Business Analyst E-Commerce

A&D Pharma - Dr. Max Group 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Fluent în limba engleză;
  • Ințelegere solidă a bazelor de date și a soft-urilor de contabilitate;
  • Cunoștințe avansate de MS Office;
  • Abilități interpersonale puternice și comunicare eficientă (atât verbal cât și scris);
  • Abilitatea de a planifica și prioritiza sarcinile de lucru pentru a respecta termenele limită;
  • Abilități analitice puternice și gândire bazată pe date;
  • Bune abilități de comunicare și negociere;
  • Jucător de echipă cu capacitatea de a opera într-un mediu dinamic.

Descrierea jobului

  • Întocmește rapoarte ad-hoc și trage concluziile acestora;
  • Extrage date dintr-o varietate de surse pentru a le conecta și unifica într-o versiune unică;
  • Analizează rezultatele operaționale și identifică problemele care trebuie abordate;
  • Cuantifică rezultatele actuale față de forecast/buget;
  • Monitorizeaza performanța și calitatea datelor rezultate, planificand îmbunătățiri;
  • Participa la meeting-uri de identificarea, revizuirea specificațiilor și a fluxurilor de lucru.

Cu o experienta de aproximativ 25 de ani pe piata locala, A&D Pharma, parte a Dr.Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din Romania, oferind servicii integrate de import, distributie si retail farmaceutic, prin intermediul companiei de distributie de medicamente, Mediplus, al lanţurilor de farmacii Sensiblu si Dr.Max.

Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea! Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

Mai multe informatii pe: www.adpharma.com

Publicat 4 Oct. 2022 Reactualizat 1 Nov. 2022 Expiră 3 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.