Publicat 12 Feb 2018 | Expiră 15 Mar 2018

Business Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Permis de conducere categoria B
Abilitati de sustinere prezentari
Tinuta business

Descrierea jobului

Oferim :
Salariu fix
Masina de servici
Telefon servici
Laptop
Bonusuri din vanzari

Este responsabil de achizitia de noi clienti de la competitie din segmentul alocat
• Construieste relatii puternice cu clientii in vederea vanzarii produselor
• Monitorizeaza activitatea competitiei si tendintele pietei
• Se asigura in permanenta ca stie si intelege nevoile de comunicatii si de afaceri ale clientilor
• Asigura dezvoltarea celor mai bune solutii pentru clienti prin coordonarea eficienta a resurselor interne
• Cunoasterea excelenta a produselor si serviciilor companiei, business management, propunerilor financiare, produselor, serviciilor si portofoliilor competitorilor directi. Abilitatea de a dezvolta un caz solid contra competitorilor bazat pe produsele si serviciile, pe valoarea serviciilor, politica de pret si diferentiatorii companiei pe care o reprezinta
• Consolidarea unei pozitii personale in fata clientilor si reprezentarea unei imagini high-tech si inovatoare a companiei
• Actualizare permanenta, respectand standardele de calitate a informatiilor din aplicatii.
• Crearea unui plan de business pentru fiecare cont/client

Experienta in domeniul telecomunicatiilor de aproximativ 10 ani . Incercam sa formam o echipa noua pe zona Tulcea - Galati - Braila . Activitatea de hunting reprezinta o provocarea pentru persoanele active , permanent dornice de miscare si comunicare cu oameni noi .

Expirat
Business Account Manager  -  LIVALEX IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles