Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 25 Feb 2019

Burger Van cauta colegi bucatari si ajutori de bucatar

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- punctual
- serios
- responsabil
- experienta in bucatarie, in special pe burgeri, plite, gratar, barbecue
- capacitate de organizare si ordonare
- abilitatea de a urmari comenzi multiple
- bune abilitati de gestionare si comunicare cu ajutorii de bucata

Descrierea jobului

Burger Van incepe un nou proiect si o noua locatie care sa continue si sa mareasca brandul creat in 2014. Specificul va fi acelasi - burger, sandwiches & ribs-; stil urban chic, mancare fast-casual. Cautam colegi bucatari si ajutori de bucatar care rezista la stresul unei bucatarii, la aglomeratia comenzilor, si care au taria de a-si asuma responsabilitatea si controlul in momentele de criza. Avem un colectiv in mare parte tanar la celelalte locatii, si incercam sa pastram aceeasi ambianta daca vrei sa ni te alaturi.

Atributiile principale ale bucatarului sunt pregatirea burgerilor, asigurarea standardelor si calitatii brandului, asigurarea normelor de igiena; coordonarea cu ceilalti colegi de pe tura. Ajutorii de bucatar sunt raspunzatori de prep, sectia de rece si se asigura ca exista suficiente produse in stoc

* Experienta in domeniu este un atuu important
* Program de lucru: 2 zile cu 2 zile
* Salariu fix ajutor bucatar: 1800-2250 lei; bucatar: 2250 - 2800 lei, negociat in urma interviului si in functie de experienta
* Mase asigurate, cafea, ceai, transport, tips
* Oportunitati de schimburi intre locatii si participare la festivaluri pe timpul verii

Burger Van este primul food truck din Bucuresti. Din 2014 si pana astazi am adus burgerii nostri niciodata congelati si cu ingrediente proaspete publicului din intrega tara si am creat un brand cunoscut la nivel local si national. Portofoliul nostru include doua food-truck-uri si doua locatii fixe, iar anul acesta planuim inca o surpriza.

Expirat
Burger Van cauta colegi bucatari si ajutori de bucatar  -  BURGER VAN SRL