de ani Fără Frică...

Publicat 12 Apr 2006 | Expiră 13 Mai 2006

Budget Controller - Importator Auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minim 2 ani experienta pe un post similar;
- Absolvent Stiinte Economice;
- Limba Engleza - nivel avansat;
- Cunostinte de operare PC - MS Office;
- Experienta profesionala intr-o companie multinationala constituie avantaj;

Descrierea jobului

- Verifica / monitorizeaza situatia platilor clientilor;
- Participa la intocmirea bugetelor fiecarui departament;
- Urmareste realizarea bugetelor;
- Urmareste situatia stocurilor;
- Se implica in stabilirea politicii de discounturi;

Descrierea companiei

- Oferta salariala foarte buna;
- Oportunitatea de a lucra cu un brand de renume din domeniul auto.

Expirat
Budget Controller - Importator Auto  -  PROFESSIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles