de ani Fără Frică...

Publicat 19 Nov 2007 | Reactualizat 18 Dec 2007 | Expiră 20 Dec 2007

bucatari si ospatari

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Fashion Models Cafe angajeaza bucatari si ospatari pentru locatia din zona Obor.
Conditii:experienta minim 6 luni, atitudine pozitiva, rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Esti tanar, dinamic, accepti provocarea de a participa la construirea unui important lant de cafenele? Vino alaturi de echipa noastra!
Beneficii:salariu fix + bonusuri performanta, training, promovare rapida, conditii de munca excelente

Compania Fashion Models Cafe lanseaza un nou concept pe piata cafenelelor din Romania. Primul lant de cafenele/lounge time premium.

Expirat
bucatari si ospatari  -  FASHION MODELS CAFE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles