Gratis

BUCATAR

CONDESA

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana pasionata de gastronomia moderna, disciplinata si dornica sa invete si sa evolueze alaturi de un Chef cu experienta internationala.

Descrierea jobului

Cautam un coleg bucatar cu experienta de baza in bucatarie pe sectiile cald sau rece. Acesta va participa activ alaturi ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de intreaga echipa pentru a asigura bunul mers al bucatariei. In bucatarie se gateste, se pregateste, se cara marfa si se aseaza pe rafturi, se face curat, se munceste si se glumeste, totul cu un singur scop: sa oferim oaspetilor nostri o experienta culinara memorabila.
Programul de lucru este de 2 zile cu 2 zile, de la 10:30 la 23:00.

Ce oferim?
Un venit net lunar intre 4000 si 5000 lei in functie de experienta ta + un procent saptamanal din vanzari, un mediu de lucru in care nu te vei plicitisi, posibilitatea sa iti dezvolti experienta in acest domeniu alaturi de un Chef portughez si sa evoluezi catre o functie si beneficii suplimentare. Oferim un contract de munca care implica asigurare medicala, mai oferim masa zilnica si iti platim noi transportul catre casa de la finalul turei. Ne vom asigura ca primesti o intruire completa privind sarcinile pe care le ai de facut si o indrumare periodica privind performanta ta. Daca crezi ca acest job este pt tine te invitam sa aplici acum.

Condesa este un gastrobar sud-american cu bucatarie mexicana-peruana, cocktailuri artizanale, muzica eclectica si atmosfera de socializare.
Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 5 Iul. 2024