BUCATAR

G spot - restobar
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Echipa G spot restobar caută candidatul sau candidata ideal (ă) pentru un post de BUCĂTAR în Sufrageria cu terasă din Strada Zborului nr.2, București.

Căutăm om cu abilități în prepararea felurilor de mâncare din bucătăria internațională (burgers, paste, salate, etc), plin de voie bună, muncitor și atent la detalii capabil să lucreze în echipă.

Descrierea jobului

Prepararea felurilor de mâncare din meniului restaurantului pe baza unui rețetar și a unui plating stabilit în locație, preparate disponibile și pe delivery.
Pregătirea salatierei și a celorlalte ingrediente folosite în prepararea produselor.
Verificarea stocurilor de marfă pentru pregătirea listei de cumpărături pentru a2a zi.

Beneficii:
Salariu de 4000 lei - 4500 lei / luna + tips. Carte de muncă.
Ore suplimentare + participarea la evenimentele private remunerate extra.
Program de lucru în ture de 8 ore in intervalul Luni – Duminică.

G spot - Sufragerie cu terasă este un restobar din centrul Bucureștiului, în vechiul cartier evreiesc, amplasat într-o casă de la 1900 renovată recent, unde vița de vie și lampadarele de răchită îi oferă locației un aer boem, relaxant, numai bun pentru reîntâlnirile cu prietenii.

Restobarul funcționează zilnic și servește atât preaparate street food la farfurie (burgeri, paste, grătare,fritto misto), cât și preparate vegetariene. Toate asezonate cu cocktailuri recunoscute sau rețete proprii.

La cerere, Sufrageria G spot se transformă în locație privată pentru evenimente intime cu până la 60 de locuri sitting și 120 standing.

Publicat 12 Ian. 2023 Reactualizat 2 Febr. 2023 Expiră 11 Febr. 2023