Bucatar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Calm
Foarte curat
Ambitios
Creativ

Descrierea jobului

Angajam bucatar !
Bistro zona Liceul Negruzzi angajeaza bucatar.
Mancaruri rapide : Crispy, wrap, sandwich, hummus, salate.
Program 9:00-10:00 – 17:00-18:00
Vei fi singur in bucataria noastra micuta, noi cumparam orice doresti pentru o buna activitate, daca vii cu idei noi si frumoase pentru bucataria noastra, putem negocia la un procent din vanzari sau majorarea salariului !
Vei avea mana libera pentru crearea unui meniu, ca sa te descurci cum iti va fi mai comod.
Cautam un om calm, organizat si foarte curat !
Salariu + carte de munca + Tips
0747 601 966

Descrierea companiei

Bistro zona Lic Negruzzi
Servim sandwich-uri, wrapuri, salate, crispy, hummus, bruschette
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 12 mai 2022 Expiră 28 mai 2022