BUCATAR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2400 - 2800 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Pasionat de bucătărie, cu bun simț și spirit de echipă;
  • Să fie deschis la nou, responsabil, mereu la timp;
  • Rigurozitate în ceea ce privește regulile de igienă în alimentația publică.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • Sa respecte cu strictete retetarul;
  • Gustarea preparatelor si asigurarea calitatii produselor;
  • Prepararea sosurilor homemade;
  • Prepararea salatelor;
  • Preparare carne (grill);
  • Prajit cartofi (friteusa);
  • Realizarea necesarului de materii prime;
  • Respectarea normelor HACCP;
  • Verificare si mentinerea curateniei in zona de lucru (utilaje, ustensile si masa de lucru)

ANGAJATI:
  • Bucatar (se va ocupa de preparea produselor finale).
  • Ajutor de bucatar cu sau fara experienta (preparea sosurilor, preparea salatelor si prepararea carnii)

Beneficii :
Oferta salariala se face dupa perioada de proba. La salariu se mai adauga bonusuri in functie de performanta care pot ajunge pana la 300 lei pe luna,

Despre Job
Este o bucatarie cu specific mexican, usoara. Majoritatea preparatelor din meniu sunt semi preparate. Nu necesita mult timp la pregatire. Daca nu ai lucrat niciodata in domeniu nu este nicio problema. Echipa noastra tanara iti sta la dispozitie sa te invete. Bucatar sau ajutor de bucatar, se lucreaza in echipa intr-un mediu relaxat.

Descrierea companiei

Locatiile se afla la urmatoarele adrese:

  • Bulevardul General Magheru, Nr. 12-14 (parterul blocului Patria); Este o locatie de tip takeaway si functioneaza ca un fast food mexican (regim tip street food) .
  • Soseaua Pipera, Nr. 31-33 vis-a-vis metrou Aurel Vlaicu .

Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos