Publicat 02 Apr 2019 | Expiră 03 Mai 2019

Bucatar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pokka este singurul restaurant din Cluj avand o bucatarie tex-mex. Daca iti doresti pregatire profesionala oferita de catre chef bucatarul nostru in una din cele mai ofertante bucatarii la ora actuala atunci Pokka este locatia ideala!

Cerinte:

  • Pasiune pentru bucatarie
  • Dorinta de a invata lucruri noi
  • Prepararea produselor respectand retetarul
  • Mentinerea standardelor de igiena si calitate
  • Seriozitate, promtitudine, dorinta de afirmare

Descrierea jobului

  • Oferim salariu si beneficii atractive, in functie de experienta si profilul candidatului,
  • Salariul minim intre 2.500-3.000 lei net si posibilitate de castig extrasalarial prin participarea la festivaluri.
  • Formare profesionala pe parcursul activitatii oferita de catre chef bucatarul nostru.
  • Un climat social agreabil, echipa tanara si dinamica , conditii bune de munca,transport asigurat de catre firma iar pentru persoanele din alte orase oferim cazare.

Descrierea companiei

Bucatarie cu specific mexican si international.

VIZIUNEA NOASTRĂ
Chiar de la început – octombrie 2013 – ideea, pasiunea și ambiția noastră au fost de a aduce la Cluj aromele și culorile bucătăriei mexicane și TEX-MEX. Astfel, alături de chef, bucătarul nostru de origine mexicană, am creat un meniu cu peste 30 de rețete autentice. Folosim ingrediente de foarte bună calitate și încercăm să preparăm totul în casă, foarte importante fiind sosurile și lipiile tortilla, nelipsite din bucătăria mexicană.

Expirat
Bucatar  -  Taco Bueno

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles