Bucatar Salar 3000-3600 Ron

JFKBURGER SRL-D - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 3000 - 3600 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca iti face placere sa interactionezi cu publicul si doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si interactiva.
Pentru noi nu conteaza doar clientii, ci si ambasadorii nostri!

- Studii medii absolvite
- Cu experienta in domeniu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Preluarea comenzilor, prepararea produselor si servirea catre clienti;
- Respectarea normelor igienico-sanitare;
- Gestiunea materiilor prime;
- Respectarea retetelor.

Beneficii:
- Salariu atractiv 3000 ron, poate ajunge 3600 ron in functie de experienta.
- Bonus in functie de performante;
- Mediu de lucru stabil;
- Masa asigurata;
- Discount de 50% familiei, in toate locatiile Burger House.

Burger House este o inteprindere cu 3 locații, localizate in Cluj-Napoca, Sibiu, Targu Mures formata dintr-o echipa tanara, dinamica, creativa si nu in ultimul rand opend-minded.

Cu stima,
Echipa Burger House
Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos