Gratis

BUCATAR mic dejun si evenimente

ROMSIZ SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui bucătar pasionat și creativ pentru a se alătura echipei noastre în calitate de bucătar specializat în micul dejun și evenimente. Dacă îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și să îți pui în valoare abilitățile culinare, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Responsabilitățile principale ale acestui post includ pregătirea și prezentarea micului dejun pentru clienți, crearea unor meniuri inovatoare și delicioase, precum și gestionarea bucătăriei în timpul evenimentelor speciale. Bucătarul nostru ideal trebuie să fie capabil să lucreze eficient într-un mediu agitat, să aibă atenție la detalii și să fie deschis la feedback și colaborare.

Candidatul ideal ar trebui să aibă o experiență solidă în domeniul culinar, să fie familiarizat cu prepararea micului dejun și să aibă abilități excelente de organizare. De asemenea, creativitatea și pasiunea pentru gătit sunt aspecte esențiale pentru acest rol.

Beneficiile de a lucra ca bucătar mic dejun și evenimente în echipa noastră includ un mediu de lucru dinamic și stimulant, oportunitatea de a-ți dezvolta abilitățile culinare, precum și posibilitatea de a contribui la crearea unor experiențe gastronomice de neuitat pentru clienții noștri.

Dacă ești pasionat de gătit, ai o atitudine pozitivă și vrei să faci parte dintr-o echipă dedicată, te încurajăm să aplici pentru postul de bucătar mic dejun și evenimente. Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem viitorul membru al echipei noastre!

Descrierea jobului

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul culinar
Abilități excelente de preparare a micului dejun
Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat
Atenție la detalii și capacitatea de a primi feedback
Abilități bune de organizare și gestionare a timpului

Beneficii:

Mediu de lucru dinamic și stimulant
Oportunități de dezvoltare a abilităților culinare
Contribuție la crearea unor experiențe gastronomice de neuitat

Pentru mai multe detalii,nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon 0726365991.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024