BUCATAR MIC DEJUN/CINA OSPATAR MIC DEJUN/CINA STEWARDING

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem o echipa dinamica, ambitioasa, cu dorinta de a invata si a ne dezvolta, avem sansa de a face parte din echipa de start ce va da viata noului hotel Marmorosch Bucharest Autograpf Collection Hotels by Marriott ce se va deschide in aceasta vara. Ne dorim sa se alature echipei colegi ce intrunesc aptitudini pe domeniile in care recrutam, care se identifica in domeniul ospitalitatii si care bine inteles doresc sa faca parte din acest proiect.

Descrierea jobului

Bucatar
- pregatirea preparatelor stabilite in cadrul meniului
- experienta in pregatirea micului dejun sau cinei
- cunostinte de baza a regulilor din bucatarie

Ospatar
- indeplinirea tuturor atributiilor care intra in responsabilitatea pozitiei atat pe partea de mic dejun cat si pe partea de cina
- comunicare politicoasa cu oaspetii conform standardelor stabilite de companie

Steward/spalator vase
- ajuta la curatarea si spalarea veselei si curatarea spatiului de lucru in bucatarie

Descrierea companiei

THE MARMOROSCH BUCHAREST | AUTOGRAPH COLLECTION

Inspired by the optimism and advances of the Belle Époque, the Marmorosch Hotel reinvents the art of fine living from a bygone era with an exciting touch of modernity. Every experience at the Marmorosch Hotel is purposefully tailored to enable new and exciting discoveries, evocative of the prosperous and dynamic way of life that once animated its very halls. Situated in the former palace of Romania’s most powerful bank of the early twentieth century, the Marmorosch Hotel is a perfect venue for reliving history.

The Marmorosch Bucharest, an Autograph Collection by Marriott Hotel is located on Doamnei Street 2, 3rd district, Bucharest, just as you enter the historical city center. It features 217 rooms from standard category to suites, 4 meeting and ballrooms, 4 F&B outlets (restaurant, lounge, bar as well as coffee corner), fitness centre and SPA with indoor pool and treatment rooms.

Publicat 25 iun. 2021 Reactualizat 23 iul. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos