Publicat 16 Iun 2019 | Expiră 17 Iul 2019

Bucatar in Bucataria Traditional Romaneasca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- dornic sa faca parte dintr-o echipa dinamica
- nivelul de experienta poate fi de la incepator pana la experimentat
- obisnuit sa lucreze intr-un ritm alert
- cu drag de munca;

Descrierea jobului

Meniul restaurantului este restrans, cu preparate nu foarte complicate. Oferim seriozitate, salarizare motivanta, conditii bune de munca, mediu de lucru intens insa placut si cu posibilitati reale de dezvoltare si crestere profesionala. Te asteptam in echipa noastra sa crestem impreuna.

Credem ca investitia in oameni este importanta pentru dezvoltarea companiei noastre.

Expirat
Bucatar in Bucataria Traditional Romaneasca  -  ana mig expres srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles