Gratis

Bucatar Evenimente Private

Bucatarul Personal S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Bucătarul Personal își mărește echipa !
  • Suntem în căutare de bucătari care doresc să își suplimenteze veniturile, lucrând ca bucătari pentru evenimente private
  • De 5 ani oferim servicii tuturor celor dornici să încerce experiența de a avea un bucătar privat. Avem deja peste 50 de bucătari din România cu care colaborăm, dar și un portofoliu de clienți în creștere.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în gastronomia internațională;
  • Flexibilitate și disponibilitate în timpul de lucru;
  • Abilități bune de comunicare și relaționare;
  • Seriozitate și implicare.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Deplasări la domiciliul clienților și deplasări la evenimente private;
  • Crearea de meniuri și liste de ingrediente;
  • Gătirea preparatelor
Beneficii:
  • Venituri mai mari față de o colaborare cu contract individual de muncă;
  • Program flexibil;
  • Posibilitatea de a-ți păstra și alte colaborări.
  • Promovare în mediul online şi crearea propriului portofoliu de clienţi
  • Colaborare doar pe partea de evenimente private.

  • Bucătarul Personal este sursa experiențelor culinare speciale, la prețuri accesibile, în casa ta sau în locația evenimentului tău.
  • Reprezentăm peste 50 de bucătari privați și bucătari la domiciliu de pe întreg teritoriul României.
  • Spre deosebire de mâncarea servită la un restaurant, vei putea verifica proveniența, termenul de valabilitate și calitatea ingredientelor înainte de folosire.
  • Te putem ajuta cu:
  • ✓ Evenimente culinare complete tip nunta, cununie, onomastica sau reuniune ✓ Preparate gustoase și sănătoase pentru tine și angajații tăi
  • ✓ Meniuri unice pentru a încerca experiența Bucătarul Personal ✓ Mesele zilnice care să răspundă nevoilor tale nutriționale și să respecte eventualele restricții alimentare ✓ Gătitul în casa de vacanță

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024