de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Bucatar cu Experienta

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

- Carismatic;
- Orientat catre client;
- Adaptabil echipei de lucru;
- Atitudine proactiva.

Descrierea jobului

- preluarea comenzilor de la ospatari si asigurarea servirii acestora in timp
- prepararea si montarea felurilor de mancare din meniu, conform cu retetarul si a normele in vigoare
- debarasarea si asigurarea curateniei bucatariei/cuptorului, etc.
- asigurarea implementarii si mentinerii standardelor de pastrare si depozitare a produselor

Restaurant After Work Bar&Grill - Militari Residence, restaurant cu specific international, dispunand de un salon cu capacitate de 70 de persoane si terasa de 160 persoane, find cel mai mare resturant 'a la carte' din Militari Residence.

Bucatar cu Experienta  -  EPSILON TEAM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles