Gratis

Bucatar CDP Pub langa Londra doar cu permis

EXTERNJOB SRL

Candidatul Ideal

Pub-ul, situat în Hertfordshire, la scurtă distanță de Londra, caută să completeze echipa de bucătărie cu un CDP (Chef de Partie) entuziast și talentat.
Echipa de bucătari este tânără și plină de energie, oferind un mediu de lucru dinamic și prietenos.

OFERTA SE ADRESEAZA DOAR BUCATARILOR CARE DETIN PERMIS DE MUNCA (SHARE CODE)

NU DETINETI SHARE CODE, NU APLICATI. Multumesc!

Descrierea jobului

Oferta pubului pentru această poziție includ:
Salariu de 12.50 lire sterline pe oră, plus un bonus cash de 100 de lire sterline pe săptămână (service charge), ajungând la aproximativ 15 lire sterline pe oră.
Salariul se plateste la 2 saptamani.
Cazare excelentă asigurată la doar 100 de lire sterline pe săptămână, cu toate utilitățile incluse.
Programul de lucru este de minim 40 de ore pe săptămână, oferind stabilitate și oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu prietenos și profesionist.
Pentru mai multe informații despre pub și detalii suplimentare despre poziție, vă rugăm să ne contactați.

Externjob este o companie privata al carei obiect principal de activitate este recrutarea si selectionarea candidatilor romani interesati sa lucreze in strainatate.

Specialisti in recrutare personal domeniul ospitalier.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024