Gratis

Bucatar / Ajutor de bucatar

Makeba S.R.L.

Candidatul Ideal

Makeba Pub cauta persoane dedicate si implicate pentru ocuparea posturilor vacante de bucatar si ajutor bucatar.
Oferim un mediu de lucru plăcut, cu un vibe armonios si în același timp funny, dar cu responsabilitatea muncii, doar cum spune vorba din batrani "Munca e brățară de aur".

Candidatul ideal pentru noi ar fi persoana care cunoaste domeniul, are cunostiintele si experienta necesara ocuparii postului menționat anterior.
Are spiritul de echipa si spiritul muncii bine dezvoltate, este ambițios, onest, punctual si proactiv.
Promptitudine si seriozitate in executarea task-urilor inseamna un mare plus.
Iar pe langa toate astea, este si un bun mentor, cu simțul pedagogiei si al managementului slefuite îndeajuns incat sa se simta diferenta in executarea sarcinilor de munca impuse de către top management.

Descrierea jobului

-crearea si implementarea celor mai eficiente modalități de lucru in bucatarie
-crearea unei echipe competitive in randul operatorilor economici Horeca Cluj
-respectarea retetarelor preparatelor cu care lucram zilnic
-respectarea normelor de lucru impuse
-întocmire necesar
-supravegherea desfășurării activității zilnice
-creare tabele procese tehnologice
-menținerea calității produselor
-standardizare si sistematizare curatenie in bucatarie
-intocmire tabele food cost produse
-stabilirea obiectivelor bucătărie pe termen scurt/mediu/lung impreuna cu echipa de top-management

Beneficii:
-Venituri lunare incepand de la 3500 lei
-Masa asigurata
-Alte bonusuri financiare in functie de productivitate
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024