de ani Fără Frică...

Publicat 11 Nov 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Bucatar / Ajutor de bucatar

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Colegul nostru ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

1. Studii liceale terminate
2. Diploma de bucatar (pentru postul de bucatar)
3. Experienta de cel putin 2 ani intr-o bucatarie profesionista (pentru postul de bucatar)
4. Aspect ingrijit si disciplina in munca
5. Capacitatea de a lucra in echipa
6. Fire pozitiva si zambareata

Descrierea jobului

Functia de Bucatar sau ajutor de bucatar presupune in principal cu pregatirea produselor alimentare (punctului de vanzare), si presupune omniprezenta lui la diferite activitati pregatire a comenzilor de produse vandute, consemnarea lucrarilor respective etc.

Responsabilitati :
- de a ajunge cu 30 minute inainte de inceperea programului pentru a-si putea organiza activitatea in timp util
- de a purta tinuta potrivita specifica activitatii sale, sau uniforma dupa caz
- face curatenie in bucatarie
- foloseste aparatura din dotare pentru spalatul vaselor sau alte activitati specifice de bucatarie
- pregateste ingrediente si preparate culinare conform indicatiilor, retetelor si instructiunilor primite
- intocmeste lista cu produsele necesare aprovizionarii
- verifica termenele de valabilitate ale produselor dar si a proprietatilor organoleptice
- arunca produsele expirate dupa ce a anuntat in prealabil managerul pentru a le scoate din gestiune
- raporteaza catre superiori

Beneficii:

1. Salariu motivant + tips
2. Program flexibil
3. Decont taxi dupa ora 23:00
4. Echipa tanara, energica si intelegatoare
5. Cea mai buna cafea din partea casei

Coftale Specialty Coffee house pune accent pe dezvoltarea profesională a angajaților săi, facilitând și respectând, totodată, echilibrul între viața profesională și cea personală.
Programul flexibil se adresează tuturor cerințelor, reușind astfel îmbinarea utilă a timpului liber cu cel petrecut la serviciu.

Expirat
Bucatar / Ajutor de bucatar  -  Coftale Specialty Coffee Shop (Rocsant Coffee SRL)

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles