de ani Fără Frică...

Publicat 01 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

Bucatar, ajutor de bucatar, vanzator, lucrator ambulant

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie serios, punctual, atent, dornic sa invete, comunicativ, alaturi de colegi, respectuos, cu aspect placut, onest, vesel, curios, curat si harnic

Descrierea jobului

Jobul consta in spalarea si pregatirea alimentelor necesare gatirii si pregatirii portiilor din meniul zilnic. In mentinerea curateniei la locul de munca si pregatirea produselor din meniu ce urmeaza a fi vandute.

Locatie de tip restaurant in zona de birouri din Piata Victoriei ce activeaza din 2014 si care ofera spre vanzare clientilor care lucreaza in zona produse de mancare si bauturi atat de mic dejun cat si de pranz. Programul este zi de zi de luni pana vineri cu sambata si duminica libere iar orele de lucru sunt intre 07.00 si 16.30. Restul detaliilor vor fi oferite cu mare drag la interviu.

Expirat
Bucatar, ajutor de bucatar, vanzator, lucrator ambulant  -  V!c Container

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles