Bucatar - ajutor de bucatar - ospatar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

PAPRIKA FOOD SRL -Angajeaza ospatari( doua posturi disponibile) pentru linie calda cu autoservire in incinta Iulius mall Cluj -Napoca si ajutor de bucatar(un post disponibil).

Descrierea jobului

Restaurantul Paprika va pune la dispozitie un meniu foarte variat, potrivit pentru gusturile fiecaruia, aici gasiti atat specialitati specifice bucatariei unguresti, cat si preparate traditionale romanesti.Ne puteti gasi la oricare din cele doua locatii din Cluj-Napoca, in incinta Iulius Mall,strada Alexandru Vaida-Voievod, nr. 53-55,etaj 1 si in cea mai noua locatie in incinta Kaufland Manastur pe strada Campului,nr.9-19.

Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos