Gratis

Bucatar / Ajutor bucatar

SELECT GRUP SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui bucatar talentat si pasionat sau a unui ajutor bucatar dedicat pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti o persoana creativa, cu experienta in domeniul culinar si dornica sa lucrezi intr-un mediu dinamic, atunci acesta este locul potrivit pentru tine.

Ce ne dorim de la tine:
  • Experienta relevanta in domeniul culinar, fie ca bucatar sau ajutor bucatar;
  • Cunostinte solide despre tehnici de gatit si utilizarea echipamentelor de bucatarie;
  • Pasiune pentru gastronomie si dorinta de a invata mereu lucruri noi;
  • Abilitati excelente de organizare si gestionare a timpului;
  • Atentie la detalii si capacitatea de a lucra eficient sub presiune;
  • Flexibilitate in program si disponibilitate pentru a lucra in ture sau in weekend-uri;
  • Certificat de igiena alimentara reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Pregatesti si gatesti preparate culinare delicioase, respectand retetele si standardele noastre de calitate;
  • Asiguri curatenia si igiena in bucatarie, respectand normele de siguranta alimentara;
  • Colaborezi cu echipa pentru a asigura o experienta culinara deosebita pentru clienti;
  • Participi la dezvoltarea si implementarea de noi retete si meniuri;
  • Gestionezi stocul de produse alimentare si efectuezi comenzi pentru a asigura disponibilitatea acestora;
  • Respecti regulile de lucru si procedurile interne ale companiei.

Ce oferim:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si creativ, alaturi de o echipa pasionata;
  • Posibilitatea de a-ti dezvolta abilitatile culinare si de a invata de la profesionisti;
  • Salariu competitiv si beneficii suplimentare;
  • Oportunitati de avansare in cadrul companiei;
  • Mediu de lucru placut si respectuos.

Daca esti pregatit sa iti pui in valoare talentul culinar si sa faci parte dintr-o echipa de succes, te invitam sa aplici pentru pozitia de Bucatar / Ajutor bucatar. Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 22 Apr. 2024