Gratis

Bucatar / Ajutor Bucatar

MATACHE BERARU SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Bucatar si Ajutor Bucatar la Ground Zero Beer Taproom

Cautam colegi entuziast si cu spirit de echipa pentru bucataria restaurantului Ground Zero Beer din Piata Universitatii.
  • Diploma de calificare sau experienta in bucataria unui restaurant reprezinta un avantaj
  • Atentie la detalii, rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu
  • Pastrarea exemplara a curateniei la locul de lucru
  • Punctual
  • Organizat
  • Studii medii/profesionale
  • Spirit de echipa

Descrierea jobului:
  • Pregatirea produselor pentru fluxul zilnic de activitate
  • Pregatirea si asamblarea preparatelor conform retetarului
  • Realizeaza stocuri si inventare
  • Aplica si mentine standardele de curatenie si igiena
  • Este implicat in procesele legate de aprovizionarea bucatariei cu produsele necesare si depozitarea marfurilor
  • Depoziteaza deseurile in mod selectiv

Descrierea jobului

Pachet Oferit:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Salariu atractiv corelat cu nivelul de experienta
  • Lucru in ture

Ground Zero este prima fabrica urbana de bere craft din Romania, infiintata in anul 2015. Cu un portofoliu permanent de 9 produse, berile Ground Zero sunt distribuite atat in restaurante, cafenele, hoteluri cat si in magazine de specialitate.

Situata in Bucuresti pe platforma GrantMetal, fabrica de bere craft Ground Zero dispune de infrastructura noua si conditii de lucru actuale.

Incepand cu August 2023, societatea opereaza restaurantul Ground Zero Beer in Piata Unviersitatii, Bucuresti.

Pentru mai multe detalii despre Ground Zero, viziteaza: www.groundzerobeer.ro

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024