Gratis

Bucatar/Ajutor Bucatar , Pizzer

ATU STAFFING S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si sa iti desfasori activitatea intr-o locatie aparte cu atmosfera stilata, te vrem in echipa noastra. Esti pasionat de bucatarie si iti doresti sa iti pui in practica abilitatile si competentele in domeniul bucatariei iti oferim mediul ideal pentru experiente culinare desavarsite.

Descrierea jobului

​Bucaratia restaurantului pune la dispozitie echipamente de ultima generatie.
Beneficii:
Salariu atractiv
Sistem bonusare motivant
Traininguri de specialitate
Contract pe perioada nedeterminat

Activam in industria Horeca de peste 20 ani, detinand mai multe restaurante a la Cart si un lant de restaurante cu servire rapida. Cu o experienta vasta in industria Horeca oferim celor care fac parte din echipa noastra o platfoma de dezvoltare profesionala extrem de motivanta.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024