Bucatar, Ajutor Bucatar, Pizzer, Sef Sala, Ospatar, Barman

SC Delta Aurora SA - 50 poziții
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Compania isi desfasoara activitatea in statiunea Jupiter, pe litoral, jobul fiind sezonier 15 Mai - 15 Septembrie.
Prezenta placuta, usurinta in comunicarea cu publicul, atentie distributiva.
- disponibil la deplasare pe litoral, pe perioada 15 mai – 15 septembrie;
- experienta profesionala, persoana dinamica, responsabila, capacitate de adaptare;
- spirit de echipa;
- abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Angajam: Bucatar Sef, Bucatar, Pizzer, Ajutor Bucatar, Ospatar, Ajutor Ospatar, Barman, Manipulant marfa, Operator plaja
Va rugam sa mentionati postul pentru care aplicati.
- respectarea programului de lucru si a celorlalte prevederi din fisa postului.
- oferim: salariu foarte atractiv si bonusuri, cazare in hotel, doua mese/zi, acces la spalatoria hotelului pentru uniforme.
Program de lucru elastic care permite angajatilor atat ore de plaja cat si ore libere.

- compania administreaza 3 complexuri hoteliere ce ofera servicii si conditii optime in perioada 1 mai- 30 septembrie;
- Peste 1.000 locuri de cazare de 3 si 4 stele;
- 5 restaurante cu specific italian, pescaresc, international, romanesc si pizza la cuptor cu lemne
- spectacole live in fiecare seara cu orchestra, trupe de dans, solisti si animatie;
- Baby-Land – parc de distractie special amenajat pentru cei mici;
- piscina;
- 10 baruri;
- 3 plaje cu dotari beach-bar, sezlonguri, animatie si sporturi nautice;
- 7 sali de conferinta cu un total de peste 400 locuri.
Pe scurt COHOTELS – Hotel Delta & Hotel California - Jupiter
www.hoteldelta.ro ; www.hotelcalifornia.ro
Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos