Publicat 23 Mai 2019 | Expiră 22 Iun 2019

BUCATAR, AJUTOR BUCATAR, OSPATAR

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Turism / Hotel staff, Alimentatie / HoReCa

Candidatul ideal

Abilități de organizare
Inițiativă și flexibilitate, creativitate și simț practic în derularea activității
Foarte bune abilități de comunicare
Dornic să învețe lucruri noi
Proactiv, capabil să găsească soluții, optimist
Curs calificare
Rezistenta la stres

Descrierea jobului

BUCATAR/AJUTOR BUCATAR
- abilități de organizare
- inițiativă și flexibilitate, creativitate și simț practic în derularea activității
- foarte bune abilități de comunicare
- dornic să învețe lucruri noi
- proactiv, capabil să găsească soluții, optimist
- curs calificare
- cunoștințe de tehnici culinare, procese tehnologice, standarde HACCP
- experiență de minim 2 ani intr-o poziție similară în industria hotelieră.

OSPATAR
- promovarea produselor si serviciilor unitatii
- preluarea comenzilor clientilor
- servirea preparatelor culinare si a bauturilor
- incasarea contravalorii serviciilor oferite
- pregatirea locului de servire pentru o noua comanda
- mentinerea unui mediu de munca sigur si curat
- organizarea cadrului general de deschidere
- desfasurare si inchidere a activitatii locului de servire etc

Descrierea companiei

Restaurant Cantacuzino 5
Sinaia, str. Spatar Mihail Cantacuzino
21 camere duble, 1 apartament, restaurant 40 locuri

BUCATAR, AJUTOR BUCATAR, OSPATAR  -  RESTAURANT CANTACUZINO 5