Publicat 23 Mai 2021 | Reactualizat 20 Iun 2021 | Expiră 23 Iun 2021

Bucatar, Ajutor Bucatar, Ospatar, Barman si Pizzer

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Adresa de e-mail sau in locatie Pitesti, Str. Crinului nr 26 pentru depunerea C.V -ului: manager@labutoaie.com.ro
Pentru detalii sunati la numerele de telefon: 0721927990.

Cerinte:
- capacitatea de a lucra in echipa;
- capacitatea de a lucra sub presiune;
- responsabil, punctual;
- dorinta de invatare.

Descrierea jobului

Ospatari salariu 3000lei 10 posturi;
Picoli salaiu 2000lei 6 posturi;
Barman salariu 3500lei 2 posturi;
Ajutor barman salariu 2500lei 2 posturi;
Pizzer salariu 4500lei 4 posturi;
Ajutor pizzer 3000lei 3 posturi;
Bucatar sef salariu 7000lei 1 post;
Bucatar salariu 4500lei 3 posturi;
Ajutor bucatar montaj preparate salariu 3500 lei 4 posturi;
Ajutor bucatar salate + desert salariu 3000lei 3 posturi;
Ajutor bucatarie preparate calde salariu 2800lei 4 posturi;
Necalificat curatat legume salariu 2300lei 4 posturi;
Necalificat pentru curatenie si spalat vase 2500lei 4 posturi.

La acest salariu se adauga prema si bonuri in functie de performanta

Descrierea companiei

Domeniul Horeca

Expirat
Bucatar, Ajutor Bucatar, Ospatar, Barman si Pizzer  -  Weldtech Operations

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles