Publicat 03 Iun 2019 | Reactualizat 24 Iun 2019 | Expiră 03 Iul 2019

BTL Specialist

1 post

Candidatul ideal

Căutăm un jucător cu urmatoarele calități pe teren

Ai cel puțin 2 ani ca titular într-o echipă de BTL
Ești antrenor-jucător în zilele de meci
Cunoști diferența dintre Gordon Ramsey și Aron Ramsey
Ai ochi de scouter pentru tot ce e nou în comunicare
Ești un coechipier extraordinar și știi sa pui colegii in pozitii favorabile
Găsești mereu noi scheme de joc și ai încredere că dau rezultate
Analizezi orice fază și ești atent la toate detaliile
Pariurile nu sunt străine de tine

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale la prima echipă

Produci materiale de comunicare
Faci planul, pui în joc și găsești soluția perfectă pentru campaniile BTL
Concepi brief-uri pentru departamentul comercial
Coordonarezi și supervizezi toate fazele implementării BTL (recrutare, training, bugetare, raportare, etc);
Organizezi activări săptămânale în toată țara și joci și în weekend-uri
Rapoartezi săptămânal și lunar rezultatele din teren

Fortuna Entertainment Group (FEG) is part of Penta Investments Group, a Central European investment group founded in 1994, specializing in long-term value investing. Today, the Group actively develops companies and projects, primarily in healthcare, financial services, retail, manufacturing, media and real estate.

Fortuna Entertainment Group provides a broad suite of gaming products such as real-time betting, sports wagering, virtual action and lotto games. Fortuna Entertainment Group (FEG) is present in Central and South-East part of Europe in 5 countries, including Romania.

In Romania, FEG is operating under two brands: „Casa Pariurilor“ and “Fortuna” in more than 1550 betting shops spread around the Country, having more than 3,200 employees.

BTL Specialist  -  Fortuna Entertainment Group