Publicat 04 Ian 2019 | Reactualizat 03 Feb 2019 | Expiră 04 Feb 2019

BRUTAR / PATISER

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm o persoană pasionată de patiserie, dulciuri si alte lucruri rafinate.
La noi, tradiționalul și modernul se îmbină într-un mediu de lucru sigur și stabil în care îți va face placere să vii și să lucrezi în fiecare zi.
Produsele care vor ieși din mâinile tale vor fi savurate și apreciate de clienții care cumpără cu încredere de la noi de peste 5 ani.
Aici vei lucra cu rețete franțuzești atent alese pe care le-am îmbinat cu idei testatate până la perfecțiune.
Alături de noi vei prepara o varietate de produse de patiserie proaspete precum prăjituri, plăcinte, torturi, prajituri, cozonaci, strudele, urmărind cu exactitate atât rețete tradiționale cât și moderne.

Descrierea jobului

Beneficiile pe care le oferim sunt următoarele:

-Salariu si program negociabil în funcție de calificările și experienta pe care le ai.
-O masă savuroasă în fiecare zi.
-Posibilitatea de a lucra într-o echipă în care te vei perfecționa și pe care noi o considerăm o familie.
-Card de sanatate in reteaua Regina Maria.
-Posibilitatea decontării transportului.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

BRUTAR / PATISER  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles