Gratis

Brutar / Ajutor bucatar

PROLUNI SERVICII CAZARE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam 1 Brutar & 1 Ajutor bucatar.
  • experienta de minim 1 an in domeniul alimentar,
  • persoana dedicata si responsabila,
  • spirit de echipa si implicare.

Descrierea jobului

  • Brutarul pregateste painea casei in cadrul firmei de catering.
  • Ajutorul de bucatar o sa asiste in bucatarie si o sa ajute cu cele necesare bucatarului.

Beneficii:
  • se ofera transport,
  • o masa calda + cafea,
  • contract de munca,
  • decontare transport,
  • mediu de lucru placut,
  • ​bonusuri in functie de performanta,
  • program 8 ore, nu se lucreaza in ture.

Descrierea companiei

PROLUNI SERVICII CAZARE S.R.L
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024