Publicat 02 Ian 2019 | Expiră 05 Ian 2019

Broker imobiliar

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Aptitudiniile esentiale in vederea obtinerii acestui job sunt: mobilitate in teren, o buna comunicare, entuziasm si multa dorinta de munca.
In cadrul companiei noastre aveti posibilitatea de a face incasari intre 500 si 3000 de euro inca din prima luna

Descrierea jobului

CR Imobiliare recruteaza persoane cu sau fara experienta in domeniul imobiliar. Oferim training, echipamente si suportul necesar pentru a putea vinde inca din prima zi.

Pe o piaţă imobiliară în continuă mişcare şi transformare, obiectivul nostru principal il reprezinta abordarea în mod profesionist a cerinţelor clienţilor săi corporativi, instituţionali sau privaţi, întărind o relaţie pe termen lung cu aceştia, bazată pe încredere, respect şi integritate.

CR Imobiliare are capacitatea de a pune la dispoziţia clienţilor săi o mare varietate de servicii legate de activităţile de pe piaţa imobiliară. Aceste servicii inseamna consultanţa initiala acordată clientilor sai, precum si asistarea lor pana la finalizarea tranzactiei.

Combinând experienţa practică acumulată pană în prezent cu îmbunătăţirea permanentă a cunoştinţelor teoretice, suntem în măsură să vă oferim consiliere obiectivă şi profesionistă pentru orice tip de tranzacţie imobiliară.
Echipa de agenti si consilieri imobiliari vă sta la dispozitie cu toata gama de tranzactii imobiliare, vanzari si inchirieri case , apartamente si birouri , precum si vanzari si inchirieri spatii industriale, comerciale, depozite, hale.

Expirat
Broker imobiliar  -  CR IMOB STANDARD SRL