Publicat 07 Ian 2021 | Reactualizat 06 Feb 2021 | Expiră 07 Feb 2021

Broker Imobiliar- Salariu FIX

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

În primul rând își dorește Un Nou Început. Este deținător de permis categoria B.
Este serios și are bune calități de comunicare, îndreptate spre o dezvoltare continuă.
Învață, este pozitiv, perseverent și își desfășoară activitatea în domeniul imobiliar cu mult entuziasm.
Îl reprezintă profesionalismul, deoarece dorește să avanseze și să se dezvolte atât financiar cât și spiritual.
Pentru el întâlnirea cu clienții, cercetarea pieței imobiliare și negocierea, reprezintă o plăcere și face din asta o pasiune !

Dacă candidatul a avut o experiență anterioară în vânzări, poate să îl ajute în procesul de selecție.
Crezi că te regăsești în calitățile unui consilier imobiliar Suiradiv?

Descrierea jobului

Comunicarea cu clienții și sprijinirea acestora în luarea celei mai bune decizii.
Negocierea prețurilor proprietăților imobiliare, astfel încât să coreleze cu cel al pieței.
Gestionarea bazei de date și verificarea acesteia, pentru a identifica apariția unei noutăți.
Menținerea de relații bune cu clienții, pe tot parcursul procesului de tranzacționare a proprietăților.

Ce îți oferim? :
Salariu Fix
Laptop, telefon, mașină
Logistică
Implicare continuă în dezoltare
Echipamente de muncă
Sprijin și Susținere pentru a evolua
O echipă dinamică, în care să te simți apreciat
Posibilitatea de a avansa într-un timp scurt
Bonusuri extra salariale, în funcție de performață
Venituri atractive cuprinse între 2500-7600 lei lunar

Suiradiv, oferă un nou început!

Suiradiv Imobiliare activează ca agenție imobiliară în Cluj-Napoca de la finalul anului 2019, iar într-un timp atât de scurt am reușit să ajungem în topul celor mai mari, profesioniste și de încredere agenții.

Cu ajutorul dumneavoastră am reușit să avem cea mai mare ascensiune în domeniul imobiliar din Cluj Napoca, raportată la primul an de activitatea. Prin implicarea noastră am reușit să transmitem încredere și să oferim plusvaloare acestui sector atât de important al economiei Românești.

Oferim acces la cele mai avantajoase și actuale oferte imobiliare de pe piață, deoarece suntem întotdeauna preocupați de protejarea intereselor clienților noștri, acordând o atenție deosebită siguranței tranzacțiilor. Azi avem experiența trecutului și viziunea unui viitor mai bun, iar împreună cu siguranță vom reuși crearea unui Nou Început!

Alege Suiradiv, pentru un nou început!

Expirat
Broker Imobiliar- Salariu FIX  -  SUIRADIV S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles